- home - news - wywiady - recenzje - biografie - zdjęcia - liryki - mp3 - flyers - księga gości - linki - o nas - e-mail - kontakt -
  MULTUM IN PARVO 'zine w internecie - strona główna
- home
- news
- wywiady
-
recenzje
- biografie
- zdjęcia
- liryki
- mp3
- flyers
- księga gości
- linki
- o nas
- e-mail
- kontakt


licznik odwiedzin
(23 IX 1999) 

      Witam! Już po raz drugi "Multum In Parvo 'zine w internecie" ma przyjemność gościć w postaci off-line na CD dołączonym do magazynu komputerowego! Poprzednio serwis znalazł się (w nieco innym układzie graficznym) w majowym wydaniu Magazynu Internetowego //WWW, teraz gości w 11/99 nr CHIP'a. Nieukrywam, że jest to duże wyróżnienie dla mnie, zaróno jako redaktora pisma, jak i twórcy strony. Dlatego też chciałym serdecznie podziękować (i pogratulować trafnego wyboru, hehe) wszystkim odpowiedzialnym za umieszcznie strony na krążku CHIP'a!

przyjaciele Multum In Parvo 'zine
(link generowany losowo)

Legenda:
* - dodane w jednej z ostatnich aktualizacji
>>> - link do strony zawierającej dokładniejsze informacje

heavy black death doom metal
katalog firmy BLACK COMP
heavy black death doom metal


  internetowy serwis informacyjny - więcej >>>

- Z radością informujemy, że została już wyznaczona data rozpoczęcia nagrania następcy debiutanckiego albumu ATROPOS "Silent Touch" pod roboczym tytułem "Triafata". Sesja nagraniowa rozpocznie się 11 listopada 1999r i potrwa około sześciu tygodni. Na miejsce narodzin nowego materiału zespół wybrał warszawskie SYRACOS Studio, znane dotychczas z produkcji zespolu Annalist i reaktywowanego Domain. Nowy materiał jest obecnie dopieszczany i będzie brutalniejszy od swego poprzednika, choć nie będzie on pozbawiony ogromnej ilości melodyki. Muzycznie będzie to kontynuacja drogi obranej na "Silent Touch".

- DASDAEMONAETH to nowa (myślę, że obiecująca, hehe) twarz na naszej scenie. W skład tego trzyosobowego projektu wchodzą Achtanga (instr. klaw., progr. perk.), Mork (gitara, bass) oraz Voice (wokale). Debiutanckie demo przewidywane jest w połowie 2000 roku.

- Promotorem warszawskiego zespołu ATROPOS został niejaki Achtanga z Multum In Parvo 'zine, którego podstawowym zadaniem będzie narobić jak najwięcej szumu wokół kapeli oraz zakurzonego już nieco "Silent Touch".

- Demonic Records newsletter sierpień/wrzesień`99

- Pierwszą edycję olsztyńskiego Thrash'em All Festival obejrzało przeszło półtora tysiąca osób, co jest chyba niezłym osiągnięciem zważywszy na skład - wyłącznie krajowy...

- Raport z Bielska Białej czyli co słychać u naszych znajomych z DIACHRONIA, BLIND SLIME oraz ich lokalnych przyjaciół. Raport przygotowany i opracowany przez Adama Klaczka. Dzięki stary!

- Katalog MULTUM IN PARVO distribution powiększył się o dwie - myślę, że godne uwagi - pozycje. Tym razem są to dwa dema gdańskiego zespołu MESS AGE zatytułowane "Resurrection" i "Fallen". Więcej informacji w katalogu.

internetowy serwis informacyjny >>>

  ogłoszenia

- Zespoły, wytwórnie, dystrybucje... Jeżeli jesteście zainteresowani promocją w internecie, która umożliwiłaby Wam dotarcie do nowych fanów czy klientów jestem gotowy wykonać Wam stronę internetową. Piszcie na adres: achtanga@polbox.com. Warunki współpracy do uzgodnienia. Do tej pory, poza stroną Multum In Parvo 'zine wykonałem oficjalne strony Pisma Hedeby oraz zespołów Atrophia Red Sun, Cold Passion, Madhouse oraz Psychotron i kilka innych, ale niedostępnych jeszcze on-line.

- Zaprojektuje i wykonam profesjonalne grafiki na okładki płyt, dem, kaset. W celu omówienia szczegółów i warunkach współpracy wysyłam na adres: scutum@kki.net.pl. Jeden z moich projektów został wykorzystany przez Mystic Art dla wydawanego przez nich NECROMANCER "Seven Ways To Die", a część grafik mojego autorstwa zostało zamieszczonych w następujących galeriach internetowych: Gothic Art, Multum In Parvo, Wywroty.

 
  nowe na stronie

MP3 [więcej]
MELENCOLIASI 13.09.99
- Sen (~1,9MB)
- Depresja (~3,3MB)

SOPHISTES 13.09.99
- Exterminator (2.8MB)
- The Celestial Empire (3.1MB)
- Apoplexia (2.5MB)

Wywiady [więcej]
- Agalirept
- Decapitated 21.09.99
- Dissenter
- Elysium
- Esquarial
- Eternal Deformity
- Forneus
- Lafayn 23.09.99
-
Melencoliasi 20.09.99
- Mess Age
- Metalhead
- Nathaniel
- Sator
- Seven Gates Of Hell
- Sophistes
- Symphony Of Despair
- Turbo

Recenzje [więcej]
- Dar Semai, Dissenter, ELysium, Eternal Deformity, Ethelyn, Grin, Lafayn, Melancholy Cry, Metalhead, Shemhamforash, Symphony Of Despair

- Decapitated, Mess Age, Nathaniel, Nightly Gale, Nebula Gates, Non Opus Dei, Sophistes, Thrasher Death

Linki [więcej]
- Leon
- Nobilitias Nigra
- Opeth
- Sophistes


  dystrybucja - katalog - więcej >>>

KASETY:
- BLIND SLIME "Hating Again" (7PLN)
- CLAUSTROPHOBIA "Tears Of Death" (6PLN)
- KEEP POLISH UNDERGROUND ALIVE vol.1 (6PLN)*
- MESS AGE "Resurrection"- demo '98 (7PLN)
- MESS AGE "Fallen"- demo '99 (7PLN)

ZINY:
- MULTUM IN PARVO 'zine #2 (6PLN)*

* - istnieje również możliwość zakupienia kasety kompilacyjnej wraz z drugim numerem pisma Multum In Parvo. (9PLN)

Do każdego zamówienia koszty przesyłki zostały wliczone w cenę. Proszę o czytelne wypełnienie druku i nie podawania na nim nazwy dystrybucji!!! Pieniądze należy słać przekazem pocztowym na adres:
Mariusz Stelągowski, ul. Zagórna 17, 05-230 Kobyłka

katalog i omówienia naszych pozycji >>>


- home - news - wywiady - recenzje - biografie - zdjęcia - liryki - mp3 - flyers - księga gości - linki - o nas - e-mail - kontakt -

Copyright © 1999 Mariusz Stelągowski