Bieszczady
[wersja tekstowa]

Pogaduchy o Bieszczadach !

Wstęp
Historia
Szlaki
Przyroda
Miasta i wsie

Obrazek z Bieszczad

Księga goœci
Kacik Przyjaciół Bieszczad
Newsy
Galeria
Linki
Indeks

Witam Was na moich stronach poświęconych Bieszczadom. Zwiedzając kolejne strony (co mam nadzieję uczynicie) będziecie mogli zapoznać się z historią tych obszarów, które przez wiele lat były areną zaciętych walk, okrucieństw i ciężkiej pracy ludzi tam żyjących. Będziecie mogli poznac bieszczadzką przyrodę i warunki tam panujące oraz dowiedzieć się czegoś na temat dnia dzisiejszego tego najdzikszego zakątka naszego kraju. Mam nadzieję, że hypertekstowy opis szlaków turystycznych pomoże Wam zwiedzać wirtualnie (i nie tylko :)) tą piękną krainę.
Mam nadzieję, że spodoba Wam sie pomysł Kącika Przyjaciół Bieszczad. Proponuję tam możliwość publikowania własnych wspomnień związanych z Bieszczadami, rozmowy "na żywo" w Bieszczadzkich Pogaduchach oraz listę dyskusyjną dotyczącą spraw Nam bliskich - czyli Bieszczad oczywiście :)
Będę Wam bardzo wdzięczny za wszelkie uwagi dotyczące tych stron i to zarówno dotyczące strony technicznej czy oprawy graficznej, jak i zawartości merytorycznej. W części dotyczącej opisów szlaków zamieściłem prosty formularz, który pozwoli Wam szybko i bez większych problemów przysłać mi uwagi dotyczące przebiegu danego szlaku. Informacje te - wraz z podaniem źródła - jak najszybciej znajdą się na odpowiednich stronach.
Informacje zawarte na tych stronach zaczerpnąłem z przewodnika autorstwa pana Tomasza Darmochwała (niestety jak do tej pory, mimo moich starań nie udało mi się skontaktowac z autorem) zatytułowanego "Bieszczady" z roku 1992 oraz z mapy "Bieszczady" z roku 1997.


Wersja testowa :)

Szukany tekst:


I to by było na dzisiaj () wszystko.

PIK-Net stat4u Strona domowa

Wykonał : Marek Mleczko