Web Site Design Team
Web Site Design Team - logo O nas...
Poradnik dla początkujących
Galeria obrazków
Odnośniki


ostatnia aktualizacja: wersja off-line dla magazynu Magazyn Komputerowy CHIP

pixel HTML tips

PhotoShop

Cliparty

Informacje

Współpraca

Mapa

Witamy wszystkich czytelników magazynu komputerowego .
Mamy nadzieję, że przygotowana przez nas wersja off-line naszych stron, bedzie działać poprawnie u wszystkich zwiedzających. Z powodu dużej objętości, ograniczyliśmy ilość materiałów tu zgromadzonych. Sądzimy, że nadal pozostaje ona atrakcyjną propozycją, co, mamy nadzieję, zachęci do oglądnięcia pełnej jej wersji pod adresem http://webdesign.sonik.net.

A już niebawem powinniśmy rozpocząć kokurs na najlepszą stronę polskiej sieci oraz umożliwić zamieszczanie bannerów ciekawych witryn na naszych stronach za darmo. Oczywiście nadal będziemy poszerzać nasz poradnik i dodawać do niego coraz to nowsze i równie ciekawe materiały, pomocne podczas tworzenia stron WWW.

  Mam zaszczyt pisania tego wstępu, więc uczynię wszystko, aby jak najlepiej przekazać to, co kieruje nami w tworzeniu czytanych przez Was stron. Jednocześnie zachęcam do ponownego ich odwiedzania w przyszłości.
    Pewnego dnia, tworząc kolejną stronę do sieci, zacząłem się zastanawiać, ile jest osób chcących umieścić cząstkę siebie w Internecie... osób które najprawdopodobniej nie mają pojęcia, jak to zrobić. Myśl o tym nachodziła mnie na tyle często, że zrodził się we mnie pomysł zapoczątkowania akcji. Miałaby ona na celu pomoc wszystkim tym, którzy chcą pokazać, że istnieją i mają coś ciekawego do zaoferowania innym, a jedyny problem stanowi (tymczasowy) brak wiedzy na temat tworzenia stron WWW.

    Na koniec w imieniu całej naszej grupy życzymy Państwu miłej i owocnej współpracy z nami oraz stron, których będziemy mogli Wam pozazdrościć.

Web Site Design Team jest serwisem bardzo młodym, dlatego też możecie liczyć na to, że w najbliższym czasie zostanie wzbogacony o nowe rodzaje oferowanych przez nas usług. Mamy zamiar prowadzić te strony tak, aby wszystkim potrzebującym służyć pomocą, jakiej od nas oczekują oraz sprostać wymaganiom, jakie ciążą na tego typu serwisie.

założyciel grupy
Krzysztof GeselleDesigned by: Krzysztof Geselle & Web Site Design Team
Copyright © 1998 Web Site Design Team - webdesign@sonik.net. All rights reserved.

SONIK.net

Przyjaciele Wirtualnej Polski Nominacja 98

Zaglosuj proszę na naszą stronę w tym miesiącu w notowaniu
"Nieustającej Listy Przebojów"
Wirtualnej Polski.
Wystarczy, że klikniesz na tym obrazku:

Głosuj na Web Site Design Team
Aktualna pozycja Web Site Design Team