Zapraszam na pierwszą w Polsce, w pełni profesjonalną stronę o serialu "Świat według Bundych". Strona ta powstała w oparciu o rzetelne i sprawdzone informacje oraz moje własne spostrzeżenia. Tak samo jak miliony ludzi na całym świecie uważam, że MWC to najlepszy serial komediowy, jaki kiedykolwiek powstał i jeszcze na długo pozostanie dla innych komedii sytuacyjnych niedoścignionym wzorem. Gamoniowaty sprzedawca butów, Al Bundy stał się już postacią cooltową. Serial polecam każdemu, w szczególności zaś osobom nielubiącym sielankowych powiastek typu "Beverly Kills 997". Życzę zatem miłego surfowania i niech zapach stóp Al'a Bundiego będzie z Wami !!!

Zapraszam także na moją stronę główną, "Mr.Cool Home Page"

KLIKNIJ TUTAJ, BY NA NIĄ PRZEJŚĆ

Jesteś osobą na tej stronie od sierpnia 1998 <

THE BEST SITE ABOUT 'MARRIED WITH CHILDREN' according to: Mr.Cool Lubisz Bundych? Spodobała ci się BUNDY-Mania? Zaglosuj wiec prosze na moja strone w najnowszym notowaniu "Nieustajacej Listy Przebojow" Wirtualnej Polski. Dla wszystkich głosujących (na moją stronę :)) możliwość wygrania atrakcyjnych nagród
Wystarczy, ze klikniesz w ten obrazek:

Wciśnij CTRL+D aby dodać tę stronę do swoich ooloobionych WWW.
  A tutaj mozna sprawdzić aktualna pozycje mojej strony na Nieustającej Liście Przebojów  
Już niedługo ta strona bedzie miała pół roku !!! JUŻ WKRÓTCE - WAV'y z kolekcji Al'a Bundiego oraz nowe "Ciekavostky o Bundych" Codziennie zasoby "BUNDY-Manii" przegląda kilkaset osób ;-) (fajnie by było...)

Strona została zaprojektowana przez Shorty'iego oraz Mr.Cool'a i znajduje się na serwerze bezpłatnych kont Polbox'u

Ostatnia modyfikacja: 98-09-11